Biz profesyonel Seo çalışması, digital pazarlama ve web tasarım hizmetleri veren bir ekibiz. 2012 yılından bu zamana kadar profesyonel olarak onlarca firmayla çalıştık ve çalışmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin kazancını arttırmak için gereken tüm hizmeti ve desteği her zaman sağlamaktayız.

 

hüman

 

Ekibimizdeki her bir kişi kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleri başarılı çalışmalarımız, uzman ekibimiz, hızlı geri dönüş ve desteklerimizden kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin üzerinde iyi bir intiba bırakmak bizim için oldukça önemlidir. Bu sebeple HÜMAN, müşterileri tarafından tavsiye edilen bir ekiptir.

 

Müşterilerinin kazanç sağlamasını amaç edinen, müşterilerine değer katabilmek için aralıksız çalışan bir ekibiz. İnternet reklamcılığı üzerine birçok alanda hizmet veriyoruz. Müşterilerimize stratejik kazanç planları oluşturup bu planları uygulamaya koyuyoruz. En büyük mutluluğumuz müşterimize yapılan müşteri geri dönüşleridir. Hizmet olarak Seo çalışması, Seo danışmanlığı, Facebook, Google, E-bülten reklamcılığı, web tasarım, web yazılım hizmetleri vermekteyiz.

 

Seo Çalışması

Seo, arama motorları optimizasyonu demektir. Seo çalışması yapılmasının amacı Google’da ki arama sonuçlarında sitenin belirlenen anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır. Bu sayede firmanın müşteri potansiyeli artmaktadır. Bu artışla beraber satış grafiklerinde de inanılmaz bir yükseliş sağlanmaktadır.

 

Digital Pazarlama

Digital pazarlama hizmetimiz içerisinde Facebook, Google Adwords ve E-bülten reklamcılığı bulunmaktadır. Bu çalışmalardan herhangi birisini ya da tamamını yaptırabilirsiniz. Bu reklam mecralarındaki aktif kampanya stratejileri ile hedef kitlenize en az maliyetle ulaşmanız ve en yüksek verimi almanız mümkün olmaktadır.

 

ÇALIŞMA ŞEKLİ

Her firmanın ve ekibin çalışma şekli farklı olabilir. Bunun sebebi firmaların kendi fiyat politikaları ve Seo çalışmasında izlediği yöntemlerdir. Birçok firma Seo çalışmasında başarılı olabilir. Aklınıza şöyle bir soru gelebilir; farklı farklı firmalar farklı yollar izleyerek nasıl başarılı olabiliyor ? Bunun sebebi farklı yolların tek bir yola çıkması ve başarıya ulaşılmasıdır. Her ekibin olduğu gibi bizim de bir çalışma şeklimiz bulunmaktadır. Daha iyi anlaşılması için bunu şema ile aşağıda ayrıca anlatımını da yaptık.

 

çalışma şekli

 

Seo çalışmasına başlayabilmemiz için öncelikle müşterimiz sitemiz üzerinden ya da telefon yoluyla bize ulaşır ve talepte bulunur. Biz de müşterimizden hangi kelimelerde ilk sayfada çıkmak istediğini ve sitesinin adresini sorarız. Aldığımız bu bilgiler ile sektör, site, anahtar kelimelerin rekabeti ve aylık aranma hacmi üzerine analizler yaparız. Müşterimize çalışma fiyatını ve çalışma başarıya ulaşacağı süreyi teklif olarak sunarız. Müşterimiz teklifimizi kabul ettikten sonra tercih ettiği ödeme yöntemine göre çalışma başında bir miktar ödemeyi bize yapar. Çalışmaya başlanılır, gerekli strateji ve planlar oluşturulur. Aynı süreç içerisinde sitenin gerekli bilgileri de müşteri tarafından tarafımıza temin edilir. Çalışma süresi boyunca gerekli rapor, bilgilendirme ve yorumlarımız müşterimize sunulur. Aynı süreç içerisinde müşterimizin istek, öneri ve şikayetlerini de dikkat alırız.

 

Ekip olarak her zaman etik değerlere bağlı, müşterisini mağdur etmeyen, kendine sağlanan güveni boşa çıkarmayan, vaad ettiği tüm hedefleri gerçekleştiren bir ekibiz. Amacımız müşterilerimize en iyi digital pazarlama deneyimini sunmaktır. Bu sayede müşterimiz kazanırken biz de mutlu olmaktayız. Bizim en büyük mutluluğumuz müşterimize gelen geri dönüşlerdir.

 

ETİK DEĞERLERİMİZ

 

illegalİLLEGAL HİÇ BİR ÇALIŞMA YAPILMAMAKTADIR.

Ekibimiz Seo çalışması içinde illegal olan hiç bir çalışma yapmamaktadır. Hem müşterimizi hem de kendimizi zor durumda bırakmayız.

 

iş yaparızPOLEMİĞE GİRMEZ, İŞİMİZE BAKARIZ.

Seo çalışması sürecinde müşterimiz ya da farklı firmalar ile polemik ve tartışmaya girmeyiz. Çünkü polemik ve tartışma oluşacak zemini hiç oluşturmayız. İşimize odaklanır, başarıyı yakalarız.

 

seo gelişimSEKTÖRDE GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDERİZ.

Ekibimiz Seo üzerine olan tüm gelişmeleri yakından takip eder. Hem sektörel hem de Google güncellemelerini aralıksız takip ederiz. En iyisi olmak, müşterimize en iyisini sunmak için bunu yaparız.

 

sözümüzü tutarızSÖZÜMÜZÜ TUTAR, VAADİMİZİ YERİNE GETİRİRİZ.

Müşterimizle yaptığımız anlaşmaya bağlı kalarak her zaman sözümüzü tutar ve müşterimize vaad ettiğimiz başarıyı yerine getiririz.

 

yapamayacagiz-isin-sozuYAPAMAYACAĞIMIZ İŞİN SÖZÜNÜ VERMEYİZ !

Müşterimize karşı her zaman gerçekçi davranırız. Yapamayacağımız işin sözünü asla vermeyiz. Müşterimize verdiğimiz sözü yerine getirir, sözümüzün arkasında dururuz.

 

 müşteri geçiştirmeHER ZAMAN DİALOG, MÜŞTERİ GEÇİŞTİRME YOK !

Müşterimizi her zaman dinler, onun istek, şikayet ve önerilerini dikkate alırız ve çalışmamıza ona göre yön veririz. Çalışma kötüye gitse dahi müşterimizi hiç bir zaman geçiştirmez, doğruları konuşuruz.

 

sürekli aktifSÜREKLİ AKTİF, HER AN ULAŞILABİLİR !

Ekibimiz çalışma saatleri içerisinde sürekli aktiftir. Ekibimize her an telefon ve mail üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri panelinden destek talebi oluşturabilirsiniz.

 

zamanında teslimatZAMANINDA GELMEYEN BAŞARI, BAŞARI DEĞİLDİR !

Müşterimize çalışma süresi olarak ne kadar süre vermişsek o süre içerisinde muhakkak başarıya ulaşılır. Zamanında gelen başarı müşterimizin yüzünü güldürür.