Firmaların ve şahısların internette reklam yapma amaçları farklı olabiliyor. Google reklamları ürün satışı yapmak için, bir ürün tanıtmak için, kampanya duyurmak için, çağrıda bulunmak için, insanlara haber vermek için vs. sebepler nedeniyle kullanılabilir. Arama motorları piyasasının lideri Google olduğu için firmalar ve şahıslar Google reklamlarını tercih etmektedir. Sektörden sektöre değişiklik gösterse de genel olarak en iyi geri dönüş Google reklamlarından sağlanmaktadır. Digital pazarlama ile artık ürünlerinizi büyük kitlelere sunabilirsiniz. Digital pazarlamanın en büyük ayaklarından biri Google reklamlarıdır. Bu hizmeti alırken en önemli husus doğru uzman ekiple çalışmaktır. Uzman ekip size digital pazarlama hizmeti altında Google reklamları hizmeti sunarak reklam bütçenizin heba olmamasını, reklam bütçeniz ile hedeflediğiniz kazancı elde etmenizi sağlar.

 

google ads

 

Ekip olarak müşterilerimize Google reklamları (Google Adwords) için danışmanlık ve reklam yönetim hizmeti vermekteyiz. Google Ads hizmetimizin yanında isteğe bağlı olarak ayrıca direkt ürün satışı sağlayabilmeniz için Google Merchant hizmeti de sunmaktayız. Yaptığımız reklam optimizasyonları ve sitenizdeki iyileştirmeler ile reklamınızı rakiplerinize kıyasla en az maliyetle en doğru kitleye ulaştırmanızı sağlıyoruz. Google reklamlarından en iyi verimi elde edebilmek için ekibimizle çalışabilirsiniz. Ürün satışlarınızda, ziyaretçi sayınızda doğrudan direkt artış istiyorsanız, Google reklamları için harcadığınız bütçenin size geri dönüşü en iyi şekilde olsun istiyorsanız ekibimizi tercih edebilirsiniz.

Günümüzde sadece Google Adwords ile kazanç sağlayan yüzlerce firma ve şahıs vardır. Bu kazançlarının sebebi en düşük maliyet ile, en yüksek sıralarda çıkarak en doğru kitleye ulaşmalarıdır. Ekibimiz ürünlerinizi en doğru ve alım oranı en yüksek kitleye ulaştırır. Bu sayede reklam için harcağınız bütçe size yeni kazançlar sağlamış olur. Profesyonel Google Adwords, Google Merchant hizmeti ve danışmanlığı almak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.