Seo, türkçe anlamı itibariyle arama motorları optimizasyonu demektir. Seo çalışması en basit tabiriyle web sitenizi Google’da birinci sayfaya çıkarabilmek için yapılmaktadır. Seo çalışması, arama hizmeti sunan birçok farklı arama motoruna yapılabilir. Örneğin, Yandex ve Bing gibi. Fakat ülkemizde ve tüm dünyada en çok kullanılan, piyasaya hakim arama motoru Google olduğu için çalışmalarımızı Google üzerine ve bu arama motoruna odaklı olarak yapmaktayız. Web sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara çıkması için teslim edeceksiniz. Bu süreçte başarıya ulaşmak için sabır ve yatırım gerekmektedir. Web sitenizin hedeflediğiniz kelimelerde iki üç haftada yükselmesini istemek doğru değildir. Bunu iddaa eden kişi de gerçekten bir Seo Uzmanı değildir.

 

seo-stratejisi

 

Seo çalışması için belirli bir kalıp yoktur. Sizi bir kalıba sokmaya çalışan, herkese uyguladığı yöntemi sizin sitenize uygulayan firma ve kişilerden uzak durmanızı öneririz. Seo’da bilgiler kalıptır. Yani Seo için doğru olan ve yanlış olan bilgiler vardır. Her iyi Seo uzmanı bu bilgileri en iyi şekilde bilir. Bilgisini kullanarak kendi stratejisini ve çalışması yöntemini geliştirir. Bizim Seo stratejimiz sadece Seo bilgimize göre değil, müşterimizin sektörüne, sektördeki müşteri portföyüne, rakiplerine, müşterilerin gerçekten nasıl bir web sitesi beklediğine göre şekillenmektedir. Bu sebeple Seo stratejimiz sektörden sektöre değişiklik göstermektedir. Her müşterimize aynı Seo yöntemlerini uygulamamaktayız.

 

Seo fiyatı web sitenin durumu, hedeflenen kelimelerin zorluğu ve sayısı, sektördeki rakipler göz önüne alınarak belirlenir. Her sektör, her site ve tüm anahtar kelimeler birbirinden farklı olduğu için Seo fiyatında sabit bir fiyat olması imkansızdır.

 

Seo çalışmasında çalışmayı yapacak uzmanın bilgisinin güncel olması çok önemlidir. Çünkü Google algoritma yapısını geliştirmek, ziyaretçiye en iyi ve en doğru deneyimi sunabilmek için belirli aralıklar ile güncellemeler yapmaktadır. Bu güncellemeler eski bilgiyi rafa kaldıran ya da eski bilgiye ek olarak gelen güncellemeler olabiliyor. Bu sebeple Seo çalışması yapacak uzmanın da bilgilerinin sürekli olarak güncel olması gerekmektedir. Biz kendimizi Seo alanında sürekli geliştiren, Google’ın algoritma yapısını ve güncellemelerini sürekli takip eden bir ekibiz. Bu sebeple müşterilerimizin web sitesine yaptığımız çalışmalar her zaman en doğru ve en güncel çalışmalardır.

 

Web Sitem Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Web sitenin durumuna, anahtar kelimelerinizin zorluğuna, rakiplerinizin gücüne göre bu süre farklılık gösterir. Bu sebeple sabit bir süre veremeyiz. En doğru tespiti sitenizi ve anahtar kelimelerinizi analiz ettikten sonra söyleyebiliriz.

 

Birinci Sıraya Yükselecek miyim ?

Biz hiç bir şekilde sıra garantisi vermemekteyiz. Eğer size sıra garantisi veren oluyorsa o firma ya da kişiden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Biz yaptığımız çalışmaları Google ilk sayfa odaklı olarak yapmaktayız.

 

Seo Çalışması Süreci Nasıl İlerliyor ?

Bizimle iletişime geçtikten sonra, web sitenizi, anahtar kelimelerinizi, rakiplerinizi, sektörünüzü detaylıca analiz etmekteyiz. Bu analiz sonucuna göre bir çalışma stratejisi oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz strateji üzere çalışmalarımızı bir bir yapıp ilerlemekteyiz. Bu süreçte bize sormak istediğiniz soruları cevaplamakta, çalışma ile ilgili size teknik destek vermekteyiz. Seo çalışması sürecinde sizinle irtibatta kalıp çalışma hakkında gelişmeleri sizinle paylaşmaktayız.

 

Fiyat Yüksek Değil mi ?

Müşterilerimize Seo çalışması için fiyat teklif ederken her zaman verebileceğimiz en uygun fiyatı sunarız. Bunun sebebi, müşterimizin Seo çalışması için yatırım yapıp belirli bir süre sabredecek olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Destek ve Rapor Veriyor musunuz ?

Müşterilerimize çalışma süresi boyunca çalışma saatleri içerisinde her zaman mail, telefon ya da kritik durumlarda yüz yüze görüşme desteği sunmaktayız. Müşterilerimizi hiç bir zaman bekletmez, askıya almaz hızlı geri dönüş yaparız. Sorunları ve istekleri hızlı bir şekilde hallederiz. Müşterilerimizin web sitesine hangi çalışmaların yapıldığını bilmesi en doğal hakkıdır. Bu sebeple müşterilerimize belirli aralıklarla çalışma hakkında, site gelişimi hakkında rapor sunmaktayız.

 

Seo ile Kazanmak İstiyorum Ama Web Sitem Yok !

Seo çalışması yaptırıp kazanç sağlamak istiyorsunuz ama bir web sitesine ihtiyacınız mı var ? Eğer bir web siteniz yoksa ihtiyacınız olan web sitesini tamamen Seo uyumlu olarak sizin için yapmaktayız. Sizin için yapacağımız web sitesi çok iyi tasarıma sahip olan, hata vermeden kullanabileceğiniz, dinamik yapıda, kendiniz yönetebileceğiniz, mobil uyumlu, yüzde yüz Seo uyumlu web sitesi olacaktır.