Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin yüksek müşteri potansiyeli olan sosyal medyada doğru hedef kitlenize ulaşmada yetersiz kaldığınızı düşünüyorsanız bu konuda size profesyonel destek sağlayabiliriz. En yüksek müşteri potansiyeli ve doğru hedef kitleye ulaşmanızda, kampanyalarınızı duyabilmeniz için gerekli tüm birikimimizi kullanmaktayız. Sosyal medyada kullanıcıların ilgisini çeken, son gezindiği sayfalara bakılarak, son ilgilendiği ürünler göz önüne alınarak, yaş, cinsiyet ve eğitim durumu düşünülerek sizin için en doğru hedef kitle oluşturmaktayız. Oluşturduğumuz hedef kitle ürünlerine, hizmetlerinize ya da kampanyalarınıza göre zaman zaman değişiklik göstermektedir. Sosyal medya reklamlarımız Facebook ve İnstagram’ı kapsamaktadır. Sosyal Medya Reklamı ile milyonlarca kullanıcının gözü önünde olabilirsiniz.

 

sosyal medya reklamları

 

Sosyal Medya Reklamı ile sadece bilgisayar üzerinde değil, mobil kullanımda da özel olarak reklamınızı yapabiliriz. Onlarca reklam çeşidinden size en uygun olanı seçmekteyiz. Doğru hedef kitle kadar doğru reklam çeşidi de yapılacak olan reklamın geri dönüşünün yüksek olabilmesi için çok önemlidir. Sosyal Medya Reklamı hizmeti süresince verilecek reklamlar ve ilerleyen reklam planı süreci hakkında müşterimizi bilgilendirmekteyiz.

 

Sosyal Medya Reklamlarında bir diğer önemli husus ise reklam görselleridir. Reklam görselleri kullanıcıların ilgisini çeken, size potansiyel müşteriyi kazandırabilecek önemli husustur. Sosyal Medya Reklamı hizmeti süresince yayınlanacak olan tüm reklamların reklam etkileyici reklam görselleri tarafımızdan yapılacaktır. Ürünleriniz ya da hizmetleriniz için hazırlayacağımız reklam görselleri ürünlerinizi ve hizmetini direkt yansıtan, insanların ilgisini çeken bir tasarımda yapılmaktadır. Ayrıca ekstra kampanyalarınız ve özel günler için de reklam yapmaktayız. Bu özel gün ve ekstra kampanyalarınız için de en etkileyici görselleri Sosyal Medya Reklamınız için hazırlamaktayız.

 

Siz de Sosyal Medya Reklamlarınızın en iyi geri dönüşü vermesi için, harcayacağınız bütçeden en doğru verimi alabilmek için bizimle çalışabilirsiniz.